Viss tavām kontaktlēcām ērtāk un izdevīgāk

 

Iepirkšanās internetā šobrīd jau vairs nav nekāds jaunums, bet gan ikdiena. Interneta veikalus izmanto visu paaudžu patērētāji, jo interneta lietošanas prasmes ir uzlabojušās un arī uzticība interneta veikaliem ir tikai pieaugusi. Kā arī arvien vairāk tiek novērtētas tās priekšrocības, ko sniedz iepirkšanās tiešsaistē. 

Ja pierasts, ka internetā parasti pērk apģērbu, apavus, saimniecības preces, elektroniku, tad šobrīd internetā pieejams ir patiešām viss. Pat tādas sensitīvas preču grupas kā pārtika un medikamenti, ko patērētāji nebaidās iegādāties, protams, izvēloties uzticamus pārdevējus.

Internetā iespējams iegādāties arī tādu preču kategoriju kā kontaktlēcas un visus tām nepieciešamos piederumus. Lensor.eu ir viens no vadošajiem un pircēju iecienītākajiem tiešsaistes veikaliem, kas piedāvā ļoti plašu kontaktlēcu klāstu un nodrošina piegādi līdz pat mājas durvīm.

Lensor.eu – vienmēr zemas cenas un plaša izvēle

Kontaktlēcu interneta veikals Lensor.eu citu tirgotāju vidū izceļas ar to, ka spēj vienmēr piedāvāt patiešām izdevīgas cenas, kā arī nodrošināt plašu produktu klāstu. Cenas nav zemas tikai īpašu akciju laikā, bet ik dienu. Protams, tas nenozīmē, ka nav akciju un īpašo piedāvājumu, arī tādi regulāri pieejami šajā veikalā. Īpaši izdevīgi ir pasūtīt komplektus, kuros jau klāt ir dažādi lēcu kopšanas produkti.

Lensor.eu varat iegādāties dažāda veida kontaktlēcas – vienas dienas, divu nedēļu, mēneša, toriskās un multifokālās lēcas. Tāpat varat iegādāties arī krāsainās kontaktlēcas, kas ļaus iegūt vēlamo acu krāsu. Un visus nepieciešamos piederumus, kas vajadzīgi kontaktlēcu lietotājiem, – kontaktlēcu šķīdumi, uzglabāšanas konteineri, pincetes, acu pilieni un kompreses.

Lensor.eu novērtē patiešām liels skaits klientu, kas ik dienu izmanto šo veikalu, lai iegādātos kontaktlēcas un dažādus to lietošanai nepieciešamos piederumus.

Izvēlies ērtāko samaksas un saņemšanas veidu

Cilvēki iepērkas internetā, jo tas ir ērti. Viena no galvenajām priekšrocībām ir tā, ka preci atsūta uz turieni, kur klients vēlas. Interneta veikals Lensor.eu arī padomājis, kā nodrošināt saviem klientiem maksimālas ērtības attiecībā uz preces saņemšanu. Tiek piedāvāti vairāki saņemšanas veidi, klients var izvēlēties sev ērtāko. 

Piemēram, Dr. Lensor kabinetā Rīgā iespējams pasūtījumu izņemt bez papildu samaksas. Tāpat visos optikas salonos, ar kuriem sadarbojas Lensor.eu, arī iespējams pasūtījumu izņemt bez maksas.

Ir pieejama arī piegāde ar kurjeru visā Latvijā. Tas gan ir maksas pakalpojums, kura cenas atkarīgas no piegādes vietas un pasūtījuma summas. Rīgā ir pieejams arī ekspreskurjers. kurš jau 1-5 stundu laikā nogādās pasūtījumu līdz klienta durvīm.

Preces, kas iegādātas Lensor.eu, iespējams saņemt arī ar Omniva pakomātiem, Latvijas Pasta starpniecību, CircleK izņemšanas punktos. Izvēles iespējas klientiem ir tiešām plašas. 

Noformē kontaktlēcu abonementu

Tiem, kontaktlēcu lietotājiem, kuri ir aizņemti un negrib riskēt, ka varētu aizmirst iegādāties jaunu lēcu pāri, pieejams arī kontaktlēcu abonements. Tas nozīmē, ka interneta veikals parūpēsies par to, lai pēc klienta izvēlēta grafika kontaktlēcas un citi piederumi tiktu piegādāti automātiski. Arvien vairāk klientu izvēlas kontaktlēcu abonementu, jo tas atvieglo ikdienu.

Lensor.eu sadarbojas tikai ar vadošajiem lēcu ražotājiem

Kas ir Lensor.eu veiksmes pamatā? Tā ir nopietnā attieksme pret savu darbu. Pārdevējs sadarbojas tikai ar uzticamiem un zināmiem ražotājiem, jo grib saviem klientiem piedāvāt tikai pašu labāko. Klientu uzticība nav tā, ar ko varētu riskēt, piedāvājot apšaubāmas kvalitātes preces. Ņemot vērā, ka kontaktlēcas ir medicīnas prece, tas ir īpaši svarīgi.

Pērc arī saulesbrilles

Un vēl viena laba ziņa – interneta veikalā Lensor.eu varat arī iegādāties modernas un kvalitatīvas saulesbrilles. Skaidrs, ka bez saulesbrillēm gada siltā sezona nav iedomājama, tāpēc, ja esat labu saulesbriļļu meklējumos, tad iesakām ieskatīties interneta veikala Lensor.eu piedāvājumā.