Līdz kāzām iegūt ideālo svaru

kāzas

Nebūs kļūdaini teikts, ka kāzas ir viens no spēcīgākajiem motivatoriem, kas liek dāmām cīnīties ar liekajiem kilogramiem, jo kāzu kleitā taču katra grib izskatīties ideāli. Tāpēc, ja nu gluži kāzas nav ieplānotas jau pēc nedēļas vai divām, bet pēc vairākiem mēnešiem, tad tiek izveidots kaujas plāns, kā cīnīties ar liekajiem kilogramiem un iegūt ideālo formu līdz lielajai dienai.

Un šis būs gandrīz personīgs stāsts, jo ne es pati, bet gan mana draudzene uzvarēja šajā cīņā un pus gada laikā atbrīvojās no desmit kilogramiem, lai kāzu dienā stāvētu tajā lieliskajā klietā, ko viņa jau bija sen noskatījusi kādā ārzemju katalogā. Tomēr man jāsaka, ka šī cīņa nebija viegla.

Mirklis, kad saproti — esmu resna

Kad viņa saņēma bildinājumu no sava topošā vīra un arī saderināšanās gredzenu, viņa bija ļoti laimīga. Bet tajā pašā laikā viņa seju jau pārņēma bēdas, jo viņa man atzinās, ka tieši šajā brīdī sapratusi, ka ir tik ļoti pieņēmusies svarā. Līgavainis bija nopircis saderināšanās gredzenu pēc sen zināma izmēra, kas vēl bijis apspriests viņu attiecību sākuma, kaut kad pirms vairākiem gadiem. Bet tagad gredzens nederēja. Pirksti pat bija kļuvuši tuklāki, kur nu vēl viņa pati.

Viņa bija šokā un šajā dienā arī pieteica karu savam svaram, jo gribēja, lai laulību gredzeni būtu ar veco izmēru, kāds reiz viņai bija. Tā kā laulību gredzeni vēl nebija jāpērk, tad bija gana daudz laika labot šo situāciju, jo kāzas bija pēc pus gada. Viņa gribēja, lai laulību gredzeni tiešām ir jaunas dzīves sākums.

Cīņa sākās virtuvē

Cīņu ar liekajiem kilogramiem draudzene sāka savā virtuvē. Viņa labi zināja, ka pēdējā laikā atlaidusi vaļīgāk savus ēšanas paradumus, bet viņas ģenētika nosaka to, ka katrs liekais kumoss rezultēsies kādā mazā tauku kunkulītī. Agrāk viņas figūra bija ideāla, jo viņa ļoti stingri sekoja uzturam. Tāpēc viņa nolēma tagad atgriezties pie sen zināmajiem paradumiem un uztura patiesībām.

Virtuve tika izrevidēta, arī sastādīts dzelžains maltīšu plāns un atrasta kaudze ar receptēm, kas iekļāvās viņas uztura plāna.

Bet noslēdzās sporta zālē

Protams, ka ar ēšanas paradumu maiņu vien nebija gana, jo viena lieta ir zaudēt kilogramus, bet ķermeni vēl vajadzēja padarīt tvirtāku. Zaudējot svaru, jārēķinās ar nokarenu ādu, kas nav īpaši estētiski. Tāpēc draudzene arī drīz vien sāka aktīvi apmeklēt treniņus zinoša ternera vadībā. Un rezultāti šīm pūlēm neizpalika.

Jau pēc diviem mēnešiem varēja manīt, ka viņa izskatās daudz labāk, drēbes bija kļuvušas vaļīgas. Bet pēc vēl diviem mēnešiem viņa bija tikai soli no izvirzītā mērķa. Līdz kāzām bija divi mēneši, viņa varēja paspēt tikt galā vēl ar dažiem kilogramiem. Un to arī darīja. Lai gan īsti nebija apmierināta ar to, kā ķermenis izskatās pēc svara zaudēšanas, tāpēc domāja par tādu lietu kā plastiskā ķirurģija, pat bija izpētījusi informāciju par vēdera plastiku:

http://www.aiwaclinic.lv/lv/services/plastiska.kirurgija/. Tomēr viņa nolēma, ka plastiskā ķirurģija pagaidīs, jo skaidrs, ka tagad ir par maz laika, lai pēc operācija līdz kāzām atkoptos.

Un ticiet vai nē, bet kāzu dienā viņa stāvēja savā sapņu kleitā, daudzi viņu pat neatpazina, cik labi izskatījās. Un laulību gredzeni bija nopirkti tāda izmēra kā senāk.