Kāpēc bīdāmie vārti ir laba izvēle savam īpašumam

 

Īpašuma aprīkošana ar teritorijas vārtiem ir loģisks solis, ko izvēlas vairums saimnieku. Tas ievērojami uzlabo īpašuma kopējo estētiku, kā arī ir ļoti būtisks uzlabojums drošības jomā. Tāpēc nav vairs jautājums par to, vai likt vārtus, bet gan par to, kādus vārtus izvēlēties. 

Bīdāmie vārti ir viens no risinājumiem, ko īpašnieki izvēlas arvien biežāk. Un tam ir arī loģisks pamatojums. Bīdāmie vārti sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. 

Bīdāmie vārti ļauj taupīt vietu pagalmā

Bīdāmo vārtu galvenā priekšrocība ir tas, ka nav nepieciešama vēršanās zona vienā vai otrā pusē, kā tas ir veramajiem vārtiem. Bīdāmie vārti pārvietojas paralēli žogam uz vienu vai otru pusi. Bīdāmo pusi var pielāgot, skatoties, kurā pusē ir ērtāk un pietiekami daudz vietas. Bīdāmie vārti ir ļot labs risinājums tad, ja ir neliels īpašums un pagalmā apdomīgi jāizmanto katrs kvadrātmetrs. Kā arī tad, ja īpašums ir pašā ielas malā, kur nav ērti un droši ierīkot veramos vārtus.

Bīdāmie vārti sniedz vairāk vietas automašīnai

Uz piebraucamā ceļa parasti tiek novietota viena vai vairākas automašīnas. Ja ir veramie vārti, vienmēr jāpadomā, lai nenovietotu auto pārāk tuvu vārtiem, lai tos varētu atvērt. Ar bīdāmajiem vārtiem nav šādu problēmu. Automašīnu var novietot pat 20 cm attālumā no vārtiem. Tādā veidā auto novietot pagalmā ir daudz ērtāk un drošāk.

Bīdāmie vārti kopā ar automātiku sniedz augstāku drošību

Parasti bīdāmie vārti tiek aprīkoti ar automātiku. Un šāds risinājums arī spēj sniegt tiešām augstu drošības līmeni īpašumam. Bīdāmie vārti ar automātiku atverami ir tikai tiem, kuriem ir pieeja vadības mehānismam. Vārtus var pārvaldīt ar dažādiem mehānismiem, izvēloties sev ērtāko. Tā var būt pults, kods vai kodu atslēga un citi veidi. 

Bīdāmie vārti izskatās mūsdienīgi un iederas jebkurā arhitektūrā

Bīdāmos vārtus var apšūt ar jebkādiem materiāliem, pielāgojot tos īpašuma kopējai arhitektūrai un arī apkārtnes estētikai. Tā var būt gan koka apdare, gan citi materiāli. Bīdāmie vārti izskatās moderni, ir parocīgi lietojami un kopumā uzlabos ne tikai īpašuma izskatu, bet arī palielinās tā vērtību.

Bīdāmos vārtus var pielāgot ikvienai iebrauktuvei

Bīdāmo vārtu konstrukcijas īpatnības ļauj tos pielāgot ikvienam īpašumam. Tie ir ērti lietojami arī tad, ja iebrauktuve ir platāka. Bīdāmie vārti arī tad stabili saglabā savu konstrukciju, nedeformējas un saglabā savu ģeometriju. Ar veramajiem vārtiem tas ir sarežģītāk, jo platas iebrauktuves gadījumā, veramie vārti mēdz deformēties.

Bīdāmie vārti augstā kvalitātē par izdevīgu cenu pasūtāmi pie vietējā ražotāja “Ripo-Baltic”, kas ir jau ar vairāku gadu desmitu pieredzi. Uzņēmums izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus, no kuriem izgatavo bīdāmos vārtus tieši pēc klienta vajadzībām un īpašuma specifikas, aprīkojot ar vēlamajiem papildu elementiem. Šie vārti tiek aprīkoti ar augstākās kvalitātes Vācijas un Itālijas ražotāju automātikas mehānismiem. Vārtiem ir izturīga konstrukcija un detaļas, kas garantē tiem ilgu un uzticamu kalpošanu.