Dāvanu karte restorāna apmeklējumam — kāpēc ne!

restorāns

Maltīte ārpus mājas, labā vietā un patīkamā kompānijā vienmēr ir lieliska ideja. Bet ne vienmēr to izdodas īstenot tik bieži, kā gribētos. Trūkst gan laika, arī līdzekļu. Labāk naudu pataupām kādiem svarīgiem izdevumiem, jo vajadzību jau vienmēr pietiek. Bet aizmirstam, ka jāvelta mirklis prieka un labsajūtas arī sev. Tāpat šādu prieku var sagādāt arī citiem.

Kāpēc gan ierastās dāvanas vietā labāka izvēle nevarētu būt dāvanu karte greznām pusdienām vai vakariņām restorānā? Es domāju, ka tas iepriecinātu ikvienu, kuram patīk labi paēst, izbaudīt jaunus ēdienus, labu atmosfēru. Dāvanu kartes kādā no restorāniem sniedz saņēmējam izvēli pašam izvēlēties laiku, arī maltītes veidu. Tas ir ērti un patīkami, ka šādā veidā var izbaudīt dāvanu.

Vakariņas vai pusdienās restorānā noteikti pratīs novērtēt jaunie vecāki, kuriem ļoti grūti izrauties no mājas un pabūt kaut mirkli divatā. Tādas vakariņas var būt svaiga gaisa malks attiecībās, ienest mājās harmoniju. Tāpēc, kad dodaties ciemos pie kāda tuvinieka vai drauga, kuram ir nesen ģimenē ienākuši bērni, tad atcerieties ne tikai par dāvanām mazajiem, bet par kādu iepriecinājumu arī vecākiem.

Restorāns nav tikai vieta, kur paēst

Tā ir laba laika pavadīšana, būšana sabiedrībā, labā kompānijā. Tās ir sarunas, atmosfēra, kāds mirklis ikdienā, kur nav vietas steigai. Var uz mirkli atslēgties no visām citām domām un problēmām. Un izbaudīt labu apkalpošanu, gaumīgu interjeru un lielisku maltīti. Latvijā ir tiešām daudz ļoti labu restorānu, kas apmierinātu katra gardēža vēlmes. Un tādi restorāni nav tikai Rīgā, bet daudzās citās pilsētās, pat nelielos novados.

Dāvanu izvēlē mēs mēdzam būt diezgan konservatīvi un paļauties uz pārbaudītām, pat klišejiskām vērtībām. Tāpēc nenāk par sliktu izmēģināt kaut ko jaunu un mūsdienu dzīvesstila tendencēm atbilstošu.

Labas maltītes un atmosfēras izbaudīšana noteikti tajā iederas. Un tā nav tikai bagāto greznība, jo viņiem nekā cita nav, ko darīt, kā vien sēdēt restorānos. Apmeklēt labu restorānu var atļauties ikviens strādājošs cilvēks, kuram patīk baudīt dzīvi, atpūsties un izmēģināt kaut ko jaunu. Tāpēc savā ierasto dāvanu sarakstā vajadzētu iekļaut dāvanu kartes restorānos. Un šādas dāvanas vislabāk izvēlēties tiem, kuri paši restorānus apmeklē retāk, lai viņiem tomēr būtu iespēja iepazīt to patīkamo sajūtu, ko sniedz nesteidzīgs vakars restorānā.

ediens-maksla

Ēdiens ir māksla
Mūsdienās ēdiens jau sen ir iegājis tajā līmenī, kad varam runāt par mākslu. Pavāri ir īsti mākslinieki. Virtuvē un uz šķīvja viņi rada
mākslasdarbus. Tas attiecas gan uz garšu, gan formu, gan struktūru, gan krāsām. Ēdiens tur ir bauda ne tikai vēderam, bet arī acīm un degunam.