5 knifiņi, kas ļaus šovasar izcelties pūlī

Cilvēks ir tāda duāla būtne. No vienas puses mums ir vēlme iekļauties barā un plūst pa kopējo straumi, bet tajā pašā laikā alkstam atšķirties, piesaistīt sev uzmanību un apkārtējo skatienus. Visvienkāršāk izcelties ir ar savu vizuālo tēlu. Tomēr salīdzinoši maz cilvēku, ko redzam uz ielām, ļaujas eksperimentiem, drosmīgiem risinājumiem savā izskatā. Kas ir pie vainas? Bieži vien tie ir pašu aizspriedumi, bailes, ko citi par mani padomās, kā tas izskatīsies utt. 

Tomēr man gribētos jūs iedrošināt šajā pavasarī un vasarā ļauties savai radošajai un drosmīgajai stīgai un atrast vismaz dažus veidus, kā savu izskatu padarīt savdabīgu un atšķirīgu no citiem. Bet pats galvenais – lai pašai patīk un jūties komfortabli savā tēlā. Lūk, piedāvāju dažas idejas, kā izcelt savu koptēlu.

Ielaid košumu savos matos

Spēles ar matu krāsu un toņiem vienmēr ir aizraujošas. Šoreiz es gan nerosinu uzreiz krāsot spilgti rozā matus, ja vien patiesi to nevēlaties, bet gan atsvaidzināt savu “komforta” frizūru ar kādu tikko jaušamu, bet pamanāmu akcentu. Tā var būt kāda citas krāsas šķipsna, varbūt matu apakšējā daļā iekrāsots slānis, kas forši izcelsies, kad mati būs sasieti zirgastē. Tas var būt tikai tāds otas triepiens jūsu ierastajā frizūrā, kas tai piešķirs pavisam citu noskaņu – jauneklīgāku, draiskāku un drosmīgāku.

Nēsā krāsainās kontaktlēcas

Acis ir tā sejas daļa, kuru otrā cilvēkā pamanām vienmēr. Tāpēc tā ir laba zona, kurā izcelt savu tēlu. Bet šoreiz ne ar uzacu, skropstu vai plakstiņu krāsām un dizainu, bet gan ar pašu acu krāsu. Varat izmēģināt panēsāt krāsainās kontaktlēcas. Ar tām var gan izcelt un paspilgtināt jau esošo acu krāsu, gan izvēlēties tādas krāsainās kontaktlēcas, kas pilnībā maina acu krāsu. Krāsainās kontaktlēcas ir pieejamas gan ar, gan bez optiskās korekcijas, tāpēc būs piemērotas ikvienam.

Vairāk par krāsainajā lēcām varat uzzināt šajā rakstā:

https://www.valmieraszinas.lv/biezak-uzdotie-jautajumi-par-krasainajam-kontaktlecam/.

Kombinē minimālismu ar neparastiem aksesuāriem

Ja nejūties gana pārliecināta, lai iekļautu savā pamata garderobē kādus drosmīgus risinājumus, tad vari izvēlēties drošāku ceļu. Turēties pie minimālismā un klasikā balstītas garderobes, kas ir viegli kombinējama un vienmēr aktuāla, bet papilināt šos apģērbus ar drosmīgām rotām, košiem aksesuāriem, somiņām vai apaviem.

Nebaidies no baltās krāsas

Ja paskatās, kādi toņi valda cilvēku ikdienas apģērbā, tad droši var apgalvot, ka tie ir tumšie. Tomēr baltā krāsa ir viena no šī gada aktualitātēm, kā arī tā ir nemainīga vērtība, kas vienmēr ļauj izskatīties eleganti. Nebaidieties no baltās krāsas savā garderobē, izvēlieties to gan apģērbam, gan apaviem. Baltais vienmēr ļaus izcelties!

Iekļauj garderobē tamborējumus

Viena no 2019. gada modes tendencēm, ko pasludinājuši modes pasaules vadošie stilisti, ir tamborējumi. To iekļaušana savā koptēlā šovasar būs īpaši stilīgs akcents. Laiks atmest iedomu, ka tamborējumi ir pagātne, kas saistās tikai ar omīti un viņas sedziņām. Arī tamborējumi mūsdienās ir tehniski attīstījušies, tie pielāgoti mūdienīga apģērba šūšanas tendencēm.